Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 4977766812764 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | F9J96A |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST3300G3UA |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | DELL-P2425HE |
|---|---|
| Available Stock | 1045 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PEXUSB3S42 |
|---|---|
| Available Stock | 48 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF333A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 10050-ST |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CN622AE |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WDBAGF0020BGY-WESN |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC3219XLVAL |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B6Y12A |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DS8108-SR00007ZZWW |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-WA1201 |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | L0R95AE |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 25599-999-989 |
|---|---|
| Available Stock | 664 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q5949X |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 40AK0065WW |
|---|---|
| Available Stock | 45 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MXTHQ15M |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NUSCAN 5200TR |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3PZ55A#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 8710847959219 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 143 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8056746070076 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 76 |
| Available Stock | 504 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5026445000325 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 66 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30147317 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 652 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131006534 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Available Stock | 779 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875797719 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 982 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610656205 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 1285 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5020480540020 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 432 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809532221622 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 45 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 738678002674 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 2635 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400022130 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 75 |
| Available Stock | 1000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531320140 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 66 |
| Available Stock | 554 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3589146523682 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 117 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 738678002735 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 492 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012874025862 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 176 |
| Available Stock | 1008 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661582474 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 966 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825118 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 140 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809576260663 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 615 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5050456522729 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 1704 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 884486456281 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 1470 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |



































































