Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SMC1500IC |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ACFRE00182A |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CW-9060088-WW |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1250C002 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PC-ACU65H-S V4 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | L0R11A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1LC0-M0EAYC |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P1050667-047 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | KG933G-WH |
|---|---|
| Available Stock | 656 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE400A |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | B11W6AT#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 90DA00D3-B09020 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | W2122A |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | EP2-00396 |
|---|---|
| Available Stock | 1131 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | U27B3A |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MZ-77E4T0B/EU |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90YV06N2-M0NA00 |
|---|---|
| Available Stock | 156 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | XU2493HSU-B7 |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SDOCK2U33V |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3023C002 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 5060128982720 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060280920516 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 605 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5014749121976 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 129 |
| Available Stock | 1122 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531579456 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 720 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 764302290223 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 923 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610625645 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 5091 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809576261110 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 1667 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637173494 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 759 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513019074 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 480 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4021609061397 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 1482 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531632410 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 343 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805032999 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 3134 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920259 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 385 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607345064529 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 181 |
| Available Stock | 1299 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 22548366448 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Available Stock | 126 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809532221967 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 1442 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5026445000325 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 66 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637004620 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 121 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 610452457057 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 526 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |


































































