Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SV134A |
|---|---|
| Available Stock | 47 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DELL-U2725QE |
|---|---|
| Available Stock | 192 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PEXM2SAT32N1 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CO-9051001-WW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 Compatible SFP Module, 1000BASE-LX, 1GbE SMF Optic Transce
| MPN | MASFP1GBLX10 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9730A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1JT0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3021C002 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM HPE JD119B Compatible SFP Module, 1000BASE-LX, 1GbE Single Mode (SMF) Fiber Optic Trans
| MPN | JD119BST |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 9659-583-117 |
|---|---|
| Available Stock | 56 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | UDR7 |
|---|---|
| Available Stock | 51 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | USW-AGGREGATION |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SDSSDE61-8T00-G25 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DP2VGDVHD |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B650M AORUS ELITE AX ICE |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CR6080-BC40004WW |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P2V87A |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SEDC600M/1920G |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 05100BK06045 |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SXS1000/2000G |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 5012874032945 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 152 |
| Available Stock | 300 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 96096529 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 240 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 812429037099 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 2232 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5055331074409 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637195809 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 328 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7429513984967 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 346 |
| Available Stock | 384 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 884486497918 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600522862437 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 113 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637124823 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012254059777 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 137 |
| Available Stock | 6534 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610626772 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 599 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531417765 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 8420 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097771 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 600 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 612600110203 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 219 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920198 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 188 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724517147 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 209 |
| Available Stock | 6456 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225137018 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 4163 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4022167700858 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 764210642763 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 182 |
| Available Stock | 1424 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636919970 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 277 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
































![Kerastase Premiere Bonding Advanced Repairing Shampoo for Damaged Hair with Pure Citric Acid 250ml [STEP 2- CLEANSE & REPAIR]](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/08/31OxUwnS4AL.jpg)


































