Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARMBARDUO |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SV211HDUA4K |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BL127 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AC4113-1762 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1T02KT0NL0 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 76U49AA |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KF432C16BB2AK2/32 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | W2411A |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ES220GMP |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF214A |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-SF1024D |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 24M2N3201A/00 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Asus PRIME B860M-A WIFI, Intel B860, 1851, Micro ATX, 4 DDR5, HDMI, 2 DP, Wi-Fi 6E, 2.5G LAN, 2x M.2
| MPN | 90MB1JY0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 73 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q8921A |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 33-310-060 |
|---|---|
| Available Stock | 44 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B550M GAMING X WIFI6 |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | M2E1BMU31C |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CN625AE |
|---|---|
| Available Stock | 34 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | B860M Lightning WiFi |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 104523-112 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3616301238478 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 114 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131969686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 294 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531531065 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 90 |
| Available Stock | 152 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30145535 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 17854047396 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 137 |
| Available Stock | 150 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3600530730308 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 75 |
| Available Stock | 438 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661582467 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 1267 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5018389015770 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 106 |
| Available Stock | 1174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 1210000800084 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 633 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 845822001763 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 516 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7702018966783 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 2473 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400016931 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 720 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8005610627014 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 69 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 74170453164 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 1056 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531672348 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8712561483094 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 174 |
| Available Stock | 6702 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220954059 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 624 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8015800236223 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 3023 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636397884 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920280 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |



































































