Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90YV0M19-M0NA00 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SU305A |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 88007-99 |
|---|---|
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1T02R9BNL0 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Arctic Liquid Freezer III Pro 420mm Liquid CPU Cooler, P14 Pro PWM Fans & PWM Controlled Pump, Black
| MPN | ACFRE00181A |
|---|---|
| Available Stock | 55 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PBE120GS25SSDR |
|---|---|
| Available Stock | 97 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CT4000BX500SSD1 |
|---|---|
| Available Stock | 92 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q6627B |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | K79810WW |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| EAN | 840030705236 |
|---|---|
| Available Stock | 44 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | D9P29A |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T603900 |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
STARTECH.COM 4K USB C to HDMI, VGA & DVI Multi Port Video Display Adapter for Mac / Windows Laptop &
| MPN | CDPVGDVHDBP |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 0263B002 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 4897098682081 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| MPN | 623W1ET#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-SG1008MP |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BK036 |
|---|---|
| Available Stock | 88 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90RC0131-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 59 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3018C002 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 754465313013 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 35000141088 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 88 |
| Available Stock | 276 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636975938 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 2402 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 736658954111 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 97 |
| Available Stock | 6207 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
L’Oreal Paris Infallible 24H More Than Concealer, Full-coverage, Longwear and Matte Finish, 323 Fawn
| EAN | 30173583 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 79 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5015259007781 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 130 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637215125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Available Stock | 230 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3474637154912 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 254 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523614400 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 170 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661287201 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 5423 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614226493668 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30095151 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 1123 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614228654722 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 110 |
| Available Stock | 161 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8032274061960 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 1535 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8411300833878 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 80 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6294015131024 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Available Stock | 3365 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5000347096938 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 92 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616305401021 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 183 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
L’Oreal Professionnel Conditioner, For Grey, White or Light Blonde Hair, Serie Expert Silver, 200 ml
| EAN | 3474636976133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 705 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |


































































