Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 5PX2200IRTNG2BS |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9403A |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ST650P |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MZ-V9P2T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE273A |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ST53004U1C |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 35RH5 |
|---|---|
| Available Stock | 1082 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AVC004BTBK |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C33S020620 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 01600BK06045 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03757 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | LC1220VALBP |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE255X |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARMDUALV |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R04211 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | Q6575A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CH648A |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC427XLC |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1I50-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AB292880 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 8005610660738 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 170 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157100861 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 126 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337871330286 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 6435 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7640111497547 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 422 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637124823 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610544953 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 786 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474636975709 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 315 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4021609062325 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 1882 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 73174000220 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 75 |
| Available Stock | 990 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 612600110135 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 58 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523527878 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 121 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805150518 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 242 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5050456080304 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 440 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5905669547185 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805558420 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 151 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010934003652 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 600 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5022496005951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 1110 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7702018489831 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 75 |
| Available Stock | 5737 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400015675 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 109 |
| Available Stock | 429 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3474636930418 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 261 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |



































































