Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST12000NT001 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P1046696-060 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9J80A |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LS27DG302EUXXU |
|---|---|
| Available Stock | 44 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CM32GF5 |
|---|---|
| Available Stock | 202 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1M30-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | W1120A |
|---|---|
| Available Stock | 45 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | VA279HG |
|---|---|
| Available Stock | 41 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B6Y12A |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | OC200 |
|---|---|
| Available Stock | 67 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | EAP115 |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 0651C003 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9J76A |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | EDA61K-HB-2 |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 21G20030UK |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 2 Post 6U 19″ Wall Mount Network Cabinet, 15″ Deep Locking IT Switch Depth Enclosure, V
| MPN | RK616WALM |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3006419-T |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | JK-1610GB-1 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | TM8FFE002T0C129 |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1T02TVCNL0 |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3616301246442 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 130 |
| Available Stock | 235 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 20714192334 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 3160 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607344677744 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 3025 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 764302290223 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 923 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5901761967869 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 96096529 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 240 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 738678002780 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 62 |
| Available Stock | 3637 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012874025862 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 176 |
| Available Stock | 1008 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531513382 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 85 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7315980025299 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 3263 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30166189 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 979 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400010687 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 161 |
| Available Stock | 209 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8018365250468 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 218 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540772409 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 424 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4021609520290 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 5698 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614225851469 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 1882 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400016931 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 720 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 85805149994 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 427 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 840103210681 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 736658594461 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 346 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































