Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 105910-150 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B760M DS3H DDR4 |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 2-Port Multi Monitor Adapter, USB-C to 2x HDMI Video Splitter, USB Type-C DP Alt Mode t
| MPN | MSTCDP122HD |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | RX-96TSW8GWQ |
|---|---|
| Available Stock | 51 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ADJDINKIT |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF300A |
|---|---|
| Available Stock | 47 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FPWARTB1M |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CA-9011377-EU |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | A620M GAMING X |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | UCG-Max |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B5L51A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 5399-829-309 |
|---|---|
| Available Stock | 219 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 952-000010 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | V2763-K |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SDOCK2U33EB |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | MAG B650 TOMAHAWK WIFI |
|---|---|
| Available Stock | 60 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | ES-48-500W |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SG-TC52AX-EXOLOL-01 |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T29964012 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | TM8PS7256G0C101 |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3337871330286 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 6435 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30189195 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 728 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30095038 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 182 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 736658547092 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 88 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 50884537 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 1070 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8447188622891 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 1805 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805150518 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 242 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474634003237 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 145 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661287232 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 2898 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748730 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 3366 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513019883 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 2119 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637135638 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 79 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 74170450835 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 165 |
| Available Stock | 4912 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3349668508587 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 6 |
| Available Stock | 767 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637068370 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 717 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531417758 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 117 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524026660 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 156 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 764302290223 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 923 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3574661656755 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 825 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































