Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF230A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WALLSTSI1 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | VERSA-BLK |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SLEG-860-1000GCS |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TL-SG1005P |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PA03810-B101 |
|---|---|
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WDS200T2X0E |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC422XLM |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 622X9ET#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | MIC-07 BK |
|---|---|
| Available Stock | 77 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | AMR1S32 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9380A |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B860 GAMING X WIFI6E |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BU220CL |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC229XLVALBP |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WDS500G3B0A |
|---|---|
| Available Stock | 130 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BW023 |
|---|---|
| Available Stock | 45 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BGW75 |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX8071514700K |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CT32G4SFD832A |
|---|---|
| Available Stock | 243 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3616302748792 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 58354 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 749447418787 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011451103849 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 137 |
| Available Stock | 654 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400009926 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 329 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636919987 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875890021 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 4776 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5010934002761 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 213 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614223593767 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 225 |
| Available Stock | 1092 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 802535479173 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 104 |
| Available Stock | 4414 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 667554371750 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 346 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600522862550 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 32 |
| Available Stock | 93 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513019883 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 2119 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616305400956 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 204 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610544953 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 786 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4005900902399 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 103 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 736658954111 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 97 |
| Available Stock | 6207 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30097025 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 149 |
| Available Stock | 1117 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531453497 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 63 |
| Available Stock | 122 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875598774 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 920 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 812429037099 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 2232 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































