Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TD2760 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90-DQ0435-UA221KZ |
|---|---|
| Available Stock | 147 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-100001591BOX |
|---|---|
| Available Stock | 75 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MA30E |
|---|---|
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 730143314428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | F9J98A |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARCHER T2UB NANO |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN321BK |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 78C2XYE |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | X1504VA-NJ814W |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 24-190-085 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | JW-8600 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | A520M-HVS |
|---|---|
| Available Stock | 1132 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | W2413A |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 649528929938 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 80 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | PF140W9B |
|---|---|
| Available Stock | 84 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R03628 |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 305V3EA#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | A87M050 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CT2000P510SSD8 |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 736658594461 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 346 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417561980 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 126 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010934002761 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 213 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748730 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 3366 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400015514 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 106 |
| Available Stock | 700 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 77312410735 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 5598 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661332505 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 96 |
| Available Stock | 954 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8008277765433 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 30 |
| Available Stock | 389 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3614220954097 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 121 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5054805021352 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 834 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4045787999570 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 394 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8056746070076 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 76 |
| Available Stock | 504 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3574661525563 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 96 |
| Available Stock | 6119 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3661434005923 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 409 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531691936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3401528520846 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 1389 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100013676 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 5618 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301246435 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 152 |
| Available Stock | 1480 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227547476 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 82 |
| Available Stock | 163 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30189096 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 296 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































