Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90RC00E2-M0UAY2 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P2V68A |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CZ133A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 920-004513 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90YH0410-BHUA00 |
|---|---|
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C31DUAL4KHDMI |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 5099206103726 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| MPN | MA30E |
|---|---|
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF543X |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | K75507EU |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SRT2200XLI |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | MP510 KIT |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ES205GP |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | EAP110-OUTDOOR |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ARCHER T2U |
|---|---|
| Available Stock | 44 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JW053A |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AK9T1AT#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 5397184821480 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 910-007015 |
|---|---|
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | C13T41F240 |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3600541029019 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 156 |
| Available Stock | 276 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302476381 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 176 |
| Available Stock | 501 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637229122 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 61 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012583203261 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 72 |
| Available Stock | 519 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 305210287303 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 2604 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474634002117 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 58 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8008277765433 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 30 |
| Available Stock | 389 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090634924 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 2330 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227962804 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 74 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309970107925 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 728 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6001051000364 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 5712 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5030805010671 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8009722002622 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 157 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875545822 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 527 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8720181406201 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 86 |
| Available Stock | 132 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30097018 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 404 |
| Available Stock | 1200 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7391899837161 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 441 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Senokot 7.5mg 20 Tablets – Natural Senna Fruit Laxative for Constipation Relief, Effective Overnight
| EAN | 5011417579169 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 288 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610627724 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |


































































