Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 5UU40AA |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
STARTECH.COM 3ft (1m) USB C to HDMI Cable, 4K 60Hz USB Type C to HDMI 2.0 Video Adapter Cable, Thund
| MPN | CDP2HD1MWNL |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1241C002 |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4999-823-109 |
|---|---|
| Available Stock | 382 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8886419333135 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 87 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | J9151A-ST |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF460X |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | H610M-H2/M.2 D5 |
|---|---|
| Available Stock | 527 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX8071512600K |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | RBC7 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4368B002 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CE263A |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SS553A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-100000510BOX |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DHI-LM24-A200Q |
|---|---|
| Available Stock | 59 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
ADDON NETWORKS AddOn Juniper EX-SFP-1GE-T Compatible SFP Transceiver – SFP (mini-GBIC) transceiver m
| MPN | EX-SFP-1GE-T-AO |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 910-004287 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ST53004U1C |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BL132 |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R03647 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 30160255 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 295 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908431346 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 89 |
| Available Stock | 5189 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227962859 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 56 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4901872459957 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 1890 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157104104 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 132 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8717644598849 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 158 |
| Available Stock | 618 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015600172961 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 1890 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 882104789742 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 94 |
| Available Stock | 5846 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3701129802076 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 1926 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875598767 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 1316 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8008277765433 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 30 |
| Available Stock | 389 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3600531411145 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 151 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614226985859 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 112 |
| Available Stock | 843 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610647449 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 221 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920280 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5018389019242 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 99 |
| Available Stock | 1365 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636974429 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 124 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920266 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 148 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100013799 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 5080 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































