Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CRD-TC2Y-BS54B-01 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USW-Lite-16-POE |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CN625AE |
|---|---|
| Available Stock | 34 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CF452A |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 0231A0A6-ST |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B39RBAT#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 13DK002AUK |
|---|---|
| Available Stock | 76 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 24189-999-799 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MCHD2VGAE2 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ELP1600IEC |
|---|---|
| Available Stock | 58 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FPMA-D550DBLACK |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CZ130A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 02NJX |
|---|---|
| Available Stock | 359 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SU515A |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | N9J73AE |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CT1000T705SSD5 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN243M |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | V166-K |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1I70-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LS27CG552EUXXU |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3474636968688 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 99 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5051389044913 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 102 |
| Available Stock | 2175 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 20714215552 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 2714 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636397884 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607344677751 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 504 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5055331074409 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531640385 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 1014 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8432225137131 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 4821 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600530733859 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 1718 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666211077 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6219596152459 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 13913 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610647449 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 221 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974677028 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 75 |
| Available Stock | 852 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875545822 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 527 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523951543 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 93 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 832291000175 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 147 |
| Available Stock | 637 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637068370 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 717 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8445291071766 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5050175967948 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 84 |
| Available Stock | 276 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |


































































