Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CC530A |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 7DB37AA |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 5397184718841 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | SEDC600M/1920G |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF363A |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| EAN | 8806094914672 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| MPN | KF432C16BBK2/64 |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE261A |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WDS500G3B0B |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1243C002 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T47A900 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 90DC00G0-B39000 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3DX-700056 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 70C20M0 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AMR2S32V |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JD-8560GB-2 |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST122HD4KU |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03624 |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | UDM-SE |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 12SB0004UK |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 5012874101009 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 122 |
| Available Stock | 320 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 519313153728 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 1200 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131816652 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 4527 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4027800406609 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 1892 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610544953 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 786 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5060128982744 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 327 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637153526 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 1727 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8710847962783 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 98 |
| Available Stock | 318 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 9337213007184 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4005808183029 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 147 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614226322982 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 80 |
| Available Stock | 972 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809598451445 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 89 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5050456522743 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 2123 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 778714170950 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 5486 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 890791415271 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 240 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4045787936094 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 777 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614226493668 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 54402720899 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 208 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30096585 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 377 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |























![CHERRY Desktop STREAM RECHARGE [UK] Wireless black UK-Englisch](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/08/MZ2Mnji2ZUmqj2eYJPZ-Kw.c-r.jpg)










































