Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 450-18980 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SDR2V6/128GB |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| EAN | 4549292112283 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | PCW5 |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | STJR2000400 |
|---|---|
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN320M |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SKC3000S/512G |
|---|---|
| Available Stock | 80 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE400A |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | PXD24VH |
|---|---|
| Available Stock | 375 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 4K USB C to HDMI, VGA & DVI Multi Port Video Display Adapter for Mac / Windows Laptop &
| MPN | CDPVGDVHDBP |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARMPIVOT2USB3 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LUCID-WHT |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 981-000480 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B760M STEEL LEGEND WIFI |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 455883-B21 |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | ASU630SS-960GQ-R |
|---|---|
| Available Stock | 95 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P2V86A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM Cisco SFP-H10GB-CU3M Compatible 3m 10G SFP+ to SFP+ Direct Attach Cable Twinax, 10GbE S
| MPN | SFPCMM3M |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B39W5AT#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | E360H80G |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 86100013669 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 1944 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225129785 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 17475 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 810135731027 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 4188 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600530730308 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 75 |
| Available Stock | 438 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 882104789742 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 94 |
| Available Stock | 5846 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610656205 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 1285 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875696548 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 5382 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474636920280 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4005808183029 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 147 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5051389044913 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 102 |
| Available Stock | 2175 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 799891034194 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 111 |
| Available Stock | 1160 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3349666010518 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 1724 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920242 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 573 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8470001748577 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 1134 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Kerastase Discipline, Smoothing Anti-Frizz Conditioner, For Unruly Hair, Fondant Fluidealiste, 200ml
| EAN | 3474636400201 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 176 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5054596294959 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 738 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875886307 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 146 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
L’Oreal Professionnel Conditioner, For Grey, White or Light Blonde Hair, Serie Expert Silver, 200 ml
| EAN | 3474636976133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 705 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908432138 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 125 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400016948 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 656 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































