Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 101R00602 |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 21RK004MUK |
|---|---|
| Available Stock | 328 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q2078A |
|---|---|
| Available Stock | 322 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PRIVSCNMON24 |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | HB30C4ABW |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE341A |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 25089-899-899 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM Desk Mount Monitor Arm, Heavy Duty Ergonomic VESA Monitor Arm, Single Display up to 9kg
| MPN | ARMPIVOTHDB |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Z790 D |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 734646656399 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | BX80715G7400 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 5UU40AA |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C3876A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T79034010 |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90DC00J0-B09000 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SV140A |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE311A |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SG-WT4023020-05R |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-C-MES3A-06 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CDP2HDVGA |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 615908426601 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 56 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015600530082 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 302 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131934998 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 359 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5050456522729 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 1704 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666064789 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 163 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523989904 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 106 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 74170451177 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 865 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30152434 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 412 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666579931 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 212 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531384159 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 1796 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 20714996963 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 218 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8714789740027 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 206 |
| Available Stock | 612 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 22796974211 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 194 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4021609061403 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 1238 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610655505 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 563 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 860003058473 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 1132 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301254577 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 295 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5010934002747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 744 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8470001748577 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 1134 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805152147 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 2296 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































