Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST3300G3UA |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ZD4A043-30EE00EZ |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C11CK63401 |
|---|---|
| Available Stock | 137 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 8 Port Rackmount KVM Console with 6ft Cables, Integrated KVM Switch with 19″ LCD Monito
| MPN | RKCONS1908K |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| EAN | 4939761312106 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 6 |
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| MPN | 90YV0M19-M0NA00 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-C-EPO1A-02 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST73007UA |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SU885A |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WDBYVG0020BBK-WESN |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 008R12941 |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Z790 PRO RS |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 734646638180 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| MPN | AD4M0ET#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BR1600MI |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | E301-WGNN-S00 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 920-007129 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T913200 |
|---|---|
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ACFRE00182A |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T596500 |
|---|---|
| Available Stock | 34 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3474637154967 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 121 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661582474 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 966 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531691936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 748616853299 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724535936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 101 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3616304940835 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 159 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6291107458328 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 5407 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8710847962783 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 98 |
| Available Stock | 318 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220077710 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 90 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875597272 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 2642 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060630043841 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 58 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8005610542515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 479 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225129785 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 17475 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5057271244089 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 134 |
| Available Stock | 8070 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531465247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 744 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724539811 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 94 |
| Available Stock | 1858 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809634610881 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 32 |
| Available Stock | 3014 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610625645 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 5091 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610628417 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 1227 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531528997 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 190 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |



































































