Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03861 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 880118-031 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1M70-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 920-008683 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 90MB1J60-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 9653-553-117 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC129XLVALBP |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | H610M S2H V3 DDR4 |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CZ134A |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | TL-WA1201 |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PEX1394B3 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BIFROST240-BLK |
|---|---|
| Available Stock | 95 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | VJB-240 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 25599-999-989 |
|---|---|
| Available Stock | 664 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T37984010 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CF301A |
|---|---|
| Available Stock | 48 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 05319BK08945 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 12U80003UK |
|---|---|
| Available Stock | 208 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | W2411A |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KM7120W-GY-INT |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 632169111077 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 13854 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809576261752 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 359 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724539811 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 94 |
| Available Stock | 1858 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805089412 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 2292 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614225613272 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 541 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 615908431346 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 89 |
| Available Stock | 5189 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8056746070076 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 76 |
| Available Stock | 504 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4044897370439 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 390 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8411300833878 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 80 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 80100005563 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 590 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3600531469498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 394 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805425302 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 6274 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875886055 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 375 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8720181473609 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 3737 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 22548006719 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 2439 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5020480540020 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 432 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 773490394453 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 3054 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 885892582816 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 3072 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 716393009581 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 2784 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021265245109 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 142 |
| Available Stock | 802 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































