Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9J88A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | APDU9953 |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SU038A |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WALLMOUNT6 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WALLSTSI1 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 784-BBBI |
|---|---|
| Available Stock | 98 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AX4U320016G16A-DTBKD35 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FLATPNLWALL |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | A620M H |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P1004236 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MC200CM |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| EAN | 734646635110 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | T0B27A |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CT1000E100SSD8 |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SAC-MPP-1BCHGEU1-01 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | LS105GP |
|---|---|
| Available Stock | 63 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Epson Expression Photo XP-8700 C11CK46401 Printer, Colour, Wireless, All-in-One, A4, Dual Paper Tray
| MPN | C11CK46401 |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DT70/256GB |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 106R02307 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF401X |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3337875696548 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 5382 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3600542512855 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 259 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010934003454 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 432 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875797719 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 982 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131969686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 294 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30189355 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 1305 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523635672 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 117 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531369026 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 208 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661563336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 714 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 882104789742 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 94 |
| Available Stock | 5846 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748730 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 3366 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227128545 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 1875 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661287232 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 2898 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513019883 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 2119 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 50884537 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 1070 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531417734 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 3480 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825095 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 66 |
| Available Stock | 194 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700108 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 1124 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841214689 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 135 |
| Available Stock | 240 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015600775377 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 99 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |



































































