Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 632983049327 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 632983049167 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 79 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | AELI-SE880-2TCGY |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MP03N0-BMUA00 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 21RK004MUK |
|---|---|
| Available Stock | 328 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AR7711 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | BAT-SCN01A |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WD23PURZ |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MB16ACE |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C1Q10A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90DKK |
|---|---|
| Available Stock | 1571 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 9Y6R8AT#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KBTRAYADJ |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USB32HD2 |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 4549292112283 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | CF365A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 05095BK08945 |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KF560C36BBE2A-32 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | AC4176-1975 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| EAN | 5714708006848 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3616304940835 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 159 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301246435 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 152 |
| Available Stock | 1480 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4045787936094 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 777 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600542512855 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 259 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 612600110203 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 219 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531465230 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 514 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8470001748577 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 1134 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600522862390 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 393 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666339306 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 127 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30161467 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 54 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420335637 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 822 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 10181032707 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 1165 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5054805039852 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 111 |
| Available Stock | 690 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157101585 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 630 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531396848 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 233 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6290362344162 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 383 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 96038802 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 72 |
| Available Stock | 526 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 10181040504 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 93 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875890021 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 4776 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3574661498430 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 94 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































