Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C11CJ05401 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BC9180-433 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| EAN | 4897098682081 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| MPN | 4999-823-169 |
|---|---|
| Available Stock | 2140 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1001173 |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | NT01NV3000-2T0-E4X |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ICUSB422 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 90MB1IG0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KF556C40BB-16 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE342A |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SS600A |
|---|---|
| Available Stock | 34 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | GLCTEST |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 94A150111 |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 78C2XCE |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | HG9076W |
|---|---|
| Available Stock | 34 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 26599-899-999 |
|---|---|
| Available Stock | 411 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Dell-U4323QE |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM HPE JD118B Compatible SFP Module, 1000BASE-SX, 1GbE Multi Mode (MMF) Fiber Optic Transc
| MPN | JD118BST |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | 52D0ZA0 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MCM110ST2GB |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3614222595526 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636857814 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5052197026016 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 172 |
| Available Stock | 1116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610657325 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 290 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3401528520846 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 1389 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661401089 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 32 |
| Available Stock | 333 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8411047143186 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 126 |
| Available Stock | 709 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540772409 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 424 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 22796974228 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 66 |
| Available Stock | 223 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6291107458328 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 5407 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 192333066928 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 370 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012583207917 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 94 |
| Available Stock | 198 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 885851770476 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 221 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4262406850016 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 81 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616303407087 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 996 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060743581889 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 61 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661656755 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 825 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225137483 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 721 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531411176 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 265 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524150587 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 105 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































