Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SFP10GPC1M |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX8071512100 |
|---|---|
| Available Stock | 147 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3PZ55A#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TEAUSDX256GIV30A103 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CONNLOCKPK20 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | XG27WCS |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | ARCHER T3U |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 8715946668772 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 53 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | C13T653400 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 21SK007EUK |
|---|---|
| Available Stock | 301 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | APCRBC110 |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | VX2776-SMH |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 50H98AA#ABB |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | SV221HUC4K |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 800262-127 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CO-9051017-WW |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DKT30CHVPD2 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CN631A |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PA27JCV |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9405A |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 22548366448 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Available Stock | 126 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661656755 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 825 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531417734 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 3480 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3701129802076 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 1926 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 22796972224 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 1668 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 673914090698 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 320 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5050456522729 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 1704 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3349666010518 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 1724 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610657806 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 4152 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060120166517 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 262 |
| Available Stock | 372 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5018389019242 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 99 |
| Available Stock | 1365 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3014230021237 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 91 |
| Available Stock | 6032 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5410091740399 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 76 |
| Available Stock | 4092 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638501484 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 321 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 730158647351 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 77 |
| Available Stock | 228 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 50884537 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 1070 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8011003845354 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 7 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531411176 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 265 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337872411830 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 450 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4042809000702 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 93 |
| Available Stock | 3740 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































