Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C6036A |
|---|---|
| Available Stock | 45 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | MC200CM |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | CN635A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 115R00129 |
|---|---|
| Available Stock | 45 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CF244A |
|---|---|
| Available Stock | 47 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 1001173 |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| EAN | 4977766771672 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| MPN | CE400X |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | F9K02A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CR6080-BC40004WW |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1G60-M0EAYC |
|---|---|
| Available Stock | 67 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Netac NTBSD4P26SP-16 16GB DIMM System Memory, DDR4, 2666MHz, 1 x 16GB, 288 Pin, 1.35v, CL16-20-20-40
| MPN | NTBSD4P26SP-16 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Dell-P3425WE |
|---|---|
| Available Stock | 516 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4X20E50566 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 10ft (3m) USB C to HDMI Cable, 4K 60Hz USB Type C to HDMI 2.0 Video Adapter Cable, Thun
| MPN | CDP2HD3MBNL |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | FD-C-EPO1A-05 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LS27D600UAUXXU |
|---|---|
| Available Stock | 177 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AD4U320016G22-BGN |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE312A |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DS2422+ |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
Maybelline Fit Me! Full Coverage Concealer, Matte & Poreless Ultra Blendable, Shade: Fair 15, 6.8 ml
| EAN | 30096592 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 87 |
| Available Stock | 213 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5038580000405 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 258 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4049649000213 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 84 |
| Available Stock | 3390 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805220761 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 329 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 845822001466 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1058 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3600524150556 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 75 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4044897370439 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 390 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400015514 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 106 |
| Available Stock | 700 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875773447 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 3318 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6221241462196 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 182 |
| Available Stock | 713 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 361422095402 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 1270 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227902169 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 99 |
| Available Stock | 146 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098014 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 306 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4005808183029 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 147 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010934003430 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 648 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600522843078 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 221 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524162511 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 506 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30166189 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 979 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610665597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 438 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 764210642763 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 182 |
| Available Stock | 1424 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































