Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DTDUO3CG3/128GB |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | S0722410 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | G80-3000LPCGB-2 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PX24IDHFP |
|---|---|
| Available Stock | 336 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-F-MR1-1402 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1IS0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 87 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM Desk Mount Monitor Arm, Heavy Duty Ergonomic VESA Monitor Arm, Single Display up to 9kg
| MPN | ARMPIVOTHDB |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KF556C40BB-16 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC3235XLBK |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | DELL-P3424WEB |
|---|---|
| Available Stock | 374 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | L0R13A |
|---|---|
| Available Stock | 41 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | GD4520-BKK1B |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 939-001950 |
|---|---|
| Available Stock | 76 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | P2V85A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1BI0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1IP0-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 981-000575 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 108R01481 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 920-009799 |
|---|---|
| Available Stock | 41 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 920-009480 |
|---|---|
| Available Stock | 51 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3337875597272 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 2642 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7702018966783 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 2473 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513015472 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 3049 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666064789 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 163 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474630282889 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 835 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 890689899398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 384 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 610452457057 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 526 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5013826017904 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 133 |
| Available Stock | 6348 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 74170453164 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 1056 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610626772 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 599 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875894265 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 1891 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060571721525 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 56 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4150068492456 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 108 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4005808445981 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 254 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636961030 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 497 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875797689 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 811 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30096585 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 377 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060128982744 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 327 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636930418 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 261 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875545822 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 527 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































