Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SNV3S/4000G |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | L0R11A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST4300USBM |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NBE-5AC-GEN2 |
|---|---|
| Available Stock | 44 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE250A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 24G4HRE |
|---|---|
| Available Stock | 61 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB19N0-M1EAYC |
|---|---|
| Available Stock | 480 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 90MB1EP0-M1EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T603600 |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Z790 D |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF350A |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SRT2200RMXLI-NC |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CFASTRWU3C |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MB600-WGNN-S00 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 5PX2200IRT3UG2BS |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SV211HDUC |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PA03810-B101 |
|---|---|
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MP03N0-BMUA00 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | OC200 |
|---|---|
| Available Stock | 67 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4X20M26276 |
|---|---|
| Available Stock | 3280 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3616302476381 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 176 |
| Available Stock | 501 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636961030 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 497 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7702018497539 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6159084266940 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 3042 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010934002754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 966 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637058975 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 403 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 736658952940 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 182 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Wella Koleston Perfect Me+ Rich Naturals Permanent Hair Colour Cream, No. 5/1 Light Brown Ash, 60 ml
| EAN | 8005610635187 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 30171336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 87 |
| Available Stock | 111 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531632410 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 343 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5030805010671 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4021609061397 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 1482 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636971039 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 407 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7426852074342 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 250 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 1210000800381 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 48 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4021609028505 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 7871 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100013669 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 1944 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610665290 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 915 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809634610881 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 32 |
| Available Stock | 3014 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |


































































