Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ICUSB422 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 960-001063 |
|---|---|
| Available Stock | 58 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 80C20Y0 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | D8J09A |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KF572C38RSK2-32 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C13T79024010 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | J9281D |
|---|---|
| Available Stock | 84 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
ZEBRA TECHNOLOGIES Docking Cradle for Mobile Printer – Charging Capability – Synchronizing Capabilit
| MPN | P1050667-020 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | X870 PRO-A WIFI |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B5L51A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 27M2N3800A/00 |
|---|---|
| Available Stock | 91 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GB2795HSU-B1 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | F9J95A |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CT50-HB-2-R |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DS-VW765-LQR |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | RK619WALLO |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | W2211A |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 27M2N5500/00 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | USB2004EXT100 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MP03D0-BMUA10 |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 4064666064789 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 163 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 757145006601 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 510 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 229 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7702018467419 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 109 |
| Available Stock | 624 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 705928001480 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4005900902399 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 103 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 9337213007085 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 960 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610660738 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 170 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 800897233976 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 424 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610665290 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 915 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5051389044937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 102 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400019840 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 94 |
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8411300833878 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 80 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524070113 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 103 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3600531411145 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 151 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809532221356 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 1211 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 70942302401 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 568 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8850163100138 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 82 |
| Available Stock | 2724 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 810135731027 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 4188 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607349610258 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 106 |
| Available Stock | 561 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































