Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE321A |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | STND-15F03-009-6 |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MP510 KIT |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9453A |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MW2R3ZM/A |
|---|---|
| Available Stock | 103 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1J60-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B6Y12A |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 8 Port Rackmount KVM Console with 6ft Cables, Integrated KVM Switch with 17″ LCD Monito
| MPN | RKCONS1708K |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE505X |
|---|---|
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SLEG-900-1TCS |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 9G1X5ET#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 47 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90IG08B0-MO0B00 |
|---|---|
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DS-VW765-LQR |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T34714010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | M0K02AE |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DTX/256GB |
|---|---|
| Available Stock | 77 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 800740-155 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KCP556SD8-32 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 84C2HME |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | AA1D6ES#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3600521893500 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 588 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637135690 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 60 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227902039 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 68 |
| Available Stock | 102 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809928131153 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 738678250013 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 2944 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 800897233976 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 424 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637141929 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 419 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 17854108752 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 54 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523724635 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 778714170950 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 5486 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531465230 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 514 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400016832 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 280 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5052197045277 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 96 |
| Available Stock | 4072 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 716393009581 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 2784 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 77345129239 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 83 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513018930 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 123 |
| Available Stock | 476 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5057271244089 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 134 |
| Available Stock | 8070 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 614514331026 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 1547 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30160002 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 1618 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400015811 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 109 |
| Available Stock | 1400 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































