Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 9656-583-117 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | VX3218-PC-MHD |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 21SG008BUK |
|---|---|
| Available Stock | 196 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 815-088-001 |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 6699-833-399 |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9371A |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3006306-T |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PEXUSB3S2EI |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | PF185W9B |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 5099206081901 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 66 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Canon Original High Yield Ink Cartridge Compatible with Pixma Series, 300 Pages, Cyan/Magenta/Yellow
| EAN | 4549292145014 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 183 |
| Available Stock | 500 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| MPN | 90MP03MA-BKEA01 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BTRY-MPM-22MA1-01 |
|---|---|
| Available Stock | 45 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C9390A |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 884420971603 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 4 |
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 1000917 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-100000591WOF |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | J3M69A |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ZD23042-D0EC00EZ |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 8005610656205 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 1285 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8710847959417 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 133 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614222617310 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 199 |
| Available Stock | 523 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4045787936612 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 4357 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637173494 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 759 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 10181032707 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 1165 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531632410 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 343 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4084500477520 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 61 |
| Available Stock | 84 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666325125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 56 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227962828 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 419 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614225613272 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 541 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3600542625012 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 63 |
| Available Stock | 293 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Wella Koleston Perfect Me+ Rich Naturals Permanent Hair Colour Cream, No. 5/1 Light Brown Ash, 60 ml
| EAN | 8005610635187 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8447188622891 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 1805 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157101301 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 82 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021265244027 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 947 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 73930568124 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 510 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 10181140082 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 11788 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225137483 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 721 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805542689 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 79 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |


































































