Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST4300USB3GB |
|---|---|
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 006R04376 |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 271E1SCA/00 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TD1170-BK-65 |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | U-PoE++ |
|---|---|
| Available Stock | 218 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | H6Y89AA#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 322 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PCSCREWKIT |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | NTBSD4N26SP-08 |
|---|---|
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ACFAN00136A |
|---|---|
| Available Stock | 84 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FTRST1 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 75B20M0 |
|---|---|
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CT1000P310SSD2 |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MP0350-BKEA01 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM MSA Uncoded Compatible SFP+ Module, 10GBASE-T, SFP to RJ45 (Copper) for Cat6 and Cat5e,
| MPN | SFP10GBTST |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 90IG07I0-ME0B10 |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 5706991022827 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 103 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | CH-911911E-UK |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | VAP1062C-K |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CF383A |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WDS100T4B0E-00CNZ0 |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3600531502768 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 1501 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8011003809219 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 7 |
| Available Stock | 1100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7702018497539 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748792 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 58354 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30160606 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 587 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301237105 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 164 |
| Available Stock | 438 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 736658952940 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 182 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513015700 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 62 |
| Available Stock | 796 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7610313303557 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 288 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825064 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6291107458328 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 5407 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8717644598849 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 158 |
| Available Stock | 618 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012874101009 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 122 |
| Available Stock | 320 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920198 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 188 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5017371157597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 111 |
| Available Stock | 372 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524162511 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 506 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5022496005951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 1110 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901030841125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 84 |
| Available Stock | 3870 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523216086 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 246 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30189195 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 728 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |



































































