Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
ADDON NETWORKS AddOn – SFP+ transceiver module (equivalent to: Cisco SFP-10G-SR-S) – 10 GigE – 10GBa
| MPN | SFP-10G-SR-S-AO |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9J81A |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | J9151E-ST |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | RS1221RP+ |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SLEG-860-500GCS |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T37984010 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CF543X |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CM32F4 |
|---|---|
| Available Stock | 354 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CDP2HD1MBNL |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM MSA Uncoded Compatible SFP+ Module, 10GBASE-SR, 10GbE Multi Mode (MMF) Fiber Optic Tran
| MPN | SFP10GBSRST |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| EAN | 734646635103 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | CF362A |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P1079903-026 |
|---|---|
| Available Stock | 34 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 0820-001 |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | J9735A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AMR2C32V |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PCSCREWKIT |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SXS2000/4000G |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1000209 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | X870 PRO-A WIFI |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 4015600172961 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 1890 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4005900111449 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 138 |
| Available Stock | 200 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908426656 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610628455 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 472 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513019067 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 39 |
| Available Stock | 1522 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6001051000364 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 5712 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420335637 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 822 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610627113 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 73 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30096608 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 75 |
| Available Stock | 1133 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513015342 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 6244 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8470001748577 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 1134 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523503285 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 296 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661527086 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 104 |
| Available Stock | 458 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 22796974211 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 194 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600522862482 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 176 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4027800102334 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 3000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400015811 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 109 |
| Available Stock | 1400 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5022496005951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 1110 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600522840114 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227128545 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 1875 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































