Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DTKN/256GB |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MONSTADJD |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 003R99807 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 24M2N3201A/00 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SU403A |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CZ133A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1P3K6AA#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 1105 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-000001591 |
|---|---|
| Available Stock | 852 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | AP8706S-WW |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CC-9011264-WW |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | P1080383-435 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| EAN | 4549292112283 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | AK9U5AT#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BK035 |
|---|---|
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SAC-ET5X-4PPK1-01 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 4549292119855 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 48 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 90MB1M70-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE390A |
|---|---|
| Available Stock | 47 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | UAP-AC-M |
|---|---|
| Available Stock | 99 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JD-0710GB-2 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3574661553412 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 156 |
| Available Stock | 6168 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610626451 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 93 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6290360593661 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 2355 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3600531513382 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 85 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400016825 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 658 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636857814 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Kerastase Discipline, Smoothing Anti-Frizz Conditioner, For Unruly Hair, Fondant Fluidealiste, 200ml
| EAN | 3474636400201 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 176 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3474636920204 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 186 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4027800509904 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 1650 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 612600110326 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 75 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637173463 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 663 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060216560168 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 91 |
| Available Stock | 767 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531638887 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 64 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 50683352 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 63 |
| Available Stock | 2877 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636968688 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 99 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636920242 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 573 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5000207007425 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 133 |
| Available Stock | 6348 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531324483 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 66 |
| Available Stock | 291 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5051717044899 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 111 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157100861 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 126 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































