Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DR3650V |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CF294A |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 12U80008UK |
|---|---|
| Available Stock | 202 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LS32BG650EUXXU |
|---|---|
| Available Stock | 60 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90YH03W0-BHUA00 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-000000590 |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | BX80768265KF |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | T0B29A |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DR3200 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 22B2H/EU |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USB2HAB50AC |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | AR8442 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TM8FFH004T0C129 |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARCHER TX20E |
|---|---|
| Available Stock | 123 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q2078A |
|---|---|
| Available Stock | 322 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CN625AE |
|---|---|
| Available Stock | 34 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| EAN | 5032037234047 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | BL073 |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | HDMM20MA |
|---|---|
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Asus PRIME Z890M-PLUS WIFI, Intel Z890, 1851, Micro ATX, 4 DDR5, HDMI, DP, Wi-Fi 7, 2.5G LAN, 3x M.2
| MPN | 90MB1J80-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 8056746070076 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 76 |
| Available Stock | 504 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3616303407087 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 996 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400009926 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 329 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225137131 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 4821 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 798813676474 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220077710 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 90 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875798181 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 224 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010934002730 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 555 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060120166517 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 262 |
| Available Stock | 372 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5099821002060 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 99 |
| Available Stock | 1657 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5052197045277 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 96 |
| Available Stock | 4072 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 770346760738 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 405 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5038580069655 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 100 |
| Available Stock | 628 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30155831 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 94 |
| Available Stock | 1900 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531662219 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 47 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4042809000702 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 93 |
| Available Stock | 3740 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8720181101250 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 990 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 858380035361 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 1547 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400016948 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 656 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531638887 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 64 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































