Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9J81A |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | U3CHARGEHUB16UK |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF532A |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CE250A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SEDC600M/3840G |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MN16GSD43200-SI |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R03620 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 6699-833-309 |
|---|---|
| Available Stock | 155 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90-GA5AZZ-00UANF |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE311A |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CB543A |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 12SB0004UK |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | BT004UK |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 73200006 |
|---|---|
| Available Stock | 56 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX8071512600KF |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | AP9641 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C13T24384011 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ARMUNONB |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R03796 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | AHV620S-1TU31-CBK |
|---|---|
| Available Stock | 61 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 5021265246168 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 152 |
| Available Stock | 2536 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 850001265515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 1536 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225137483 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 721 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 96038802 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 72 |
| Available Stock | 526 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 785923826899 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30145535 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 17854100220 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 72 |
| Available Stock | 79 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 883205101617 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 3066 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523503285 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 296 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636975433 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6294015131017 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Available Stock | 2515 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3589146523682 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 117 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600530733859 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 1718 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809532221691 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 806 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531369392 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 205 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661200019 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 94 |
| Available Stock | 2816 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4210201409830 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 1134 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 50884537 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 1070 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531662219 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 47 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5051389044937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 102 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































