Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 25599-999-989 |
|---|---|
| Available Stock | 664 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | EAP615-Wall |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MONSTND |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SNV3SM3/2T0 |
|---|---|
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | W1106A |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| EAN | 734646638180 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| MPN | B76RQET#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 5397184923405 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 7 |
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | ASF24WEU |
|---|---|
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | J3M70A |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3026C002 |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | UAP-AC-M-5 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KVR32S22D8/16 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GD4520-BKK1B |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 5HX14A#BHC |
|---|---|
| Available Stock | 67 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LC427XLBK |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AP7920B |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX8071512700K |
|---|---|
| Available Stock | 44 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KF432C16BB/16 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13S042095 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3474637195809 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 328 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666211060 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 54 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400002378 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 183 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3600523640195 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 104 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610626352 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 302 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661648606 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 72 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610627090 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 94 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610626451 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 93 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 632169111077 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 13854 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301237037 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 152 |
| Available Stock | 244 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748778 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 695 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531417734 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 3480 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131392378 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Available Stock | 72 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 328785030303 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 1265 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531640415 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 131 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610625645 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 5091 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614222617310 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 199 |
| Available Stock | 523 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 229 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7908615060897 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 265 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225137131 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 4821 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |




























![Kerastase Premiere Bonding Advanced Repairing Shampoo for Damaged Hair with Pure Citric Acid 250ml [STEP 2- CLEANSE & REPAIR]](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/08/31OxUwnS4AL.jpg)






































