Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-100000927BOX |
|---|---|
| Available Stock | 81 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 90MB1M30-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SU365A |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CE742A |
|---|---|
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF280XD |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JD-8560EU-0 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MZ-V9P4T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SU038A |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | W1470X |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 2 Port Dual Monitor HDMI KVM Switch, 4K 60Hz Ultra HD HDR, Desktop 4K HDMI 2.0 KVM Swit
| MPN | SV231DHU34K6 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | X870 GAMING WIFI6 |
|---|---|
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | HG9076W |
|---|---|
| Available Stock | 34 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Z890 UD WIFI6E |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 880249-019D |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 632983047101 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 63 |
| Available Stock | 89 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | SFYR2S/4T0 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | X7Q43AA#ABB |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ACFRE00161A |
|---|---|
| Available Stock | 64 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T44QB40 |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SG-WT4023020-06R |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 4744183012509 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 74 |
| Available Stock | 233 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417561980 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 126 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4022167700858 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805151133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 291 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661582467 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 1267 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 885851770476 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 221 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5028318986439 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 240 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4005900613516 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 232 |
| Available Stock | 2646 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227902169 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 99 |
| Available Stock | 146 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805390600 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 4013 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523951543 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 93 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302078684 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610666488 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 187 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607345064529 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 181 |
| Available Stock | 1299 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600522862420 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 123 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600521893500 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 588 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4021609061410 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 3750 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875708289 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 660 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 10181140082 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 11788 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301238478 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 114 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































