Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KYBD-QW-VC-01 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SMX1500RMI2UNC |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 6N4E2AA#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 914 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USW-FLEX |
|---|---|
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90YV0M17-M0NA00 |
|---|---|
| Available Stock | 465 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USB312SAT3 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ACFRE00191A |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 9659-583-117 |
|---|---|
| Available Stock | 56 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4993-829-209 |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 195161269653 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| MPN | 90-0046 |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 03200GS11007 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | OTLC5123DNVMEM.2/80 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | Q8921A |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B6Y08A |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 45-245-026 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF352A |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 100-100001488BOX |
|---|---|
| Available Stock | 81 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3JA27AE |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | VISIO-BLK |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 8005610628257 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 4598 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309979632152 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 108 |
| Available Stock | 109 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015600235314 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 282 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 74170453164 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 83 |
| Available Stock | 1056 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4021609520238 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 3126 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875598774 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 920 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 850278004381 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610627090 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 94 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4059729375759 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 92 |
| Available Stock | 140 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4005808183029 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 147 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30153219 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 594 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8711700921565 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 265 |
| Available Stock | 7668 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30148109 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 105 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 79625014013 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227902077 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 291 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809576260663 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 615 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012874025862 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 176 |
| Available Stock | 1008 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5050456522743 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 2123 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661582474 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 966 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 22796972224 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 1668 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































