Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM Cisco Meraki MA-SFP-1GB-LX10 Compatible SFP Module, 1000BASE-LX, 1GbE SMF Optic Transce
| MPN | MASFP1GBLX10 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CC-9011301-WW |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 981-000571 |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 4939761312106 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 6 |
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| MPN | FCREADU3C |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 10050-ST |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C11CH70401 |
|---|---|
| Available Stock | 123 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 27E1N1100A/00 |
|---|---|
| Available Stock | 1114 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CM34G3 |
|---|---|
| Available Stock | 72 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | W2121A |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3481B002 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | USB3SAB5M |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CB436AD |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN241Y |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AG276QZD2 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | FPMA-D700DV |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 271V8AW/00 |
|---|---|
| Available Stock | 83 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARM650 |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST1030USBM |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CM32F44K |
|---|---|
| Available Stock | 132 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 30121188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 215 |
| Available Stock | 1019 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666339283 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 2658 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400016948 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 656 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3401528520846 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 1389 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021265221523 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 552 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661582474 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 966 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 738678002773 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 62 |
| Available Stock | 4442 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30160606 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 587 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531579470 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 84 |
| Available Stock | 358 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600520469683 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 188 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7702018401383 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 134 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5028318986439 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 240 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614222758778 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 126 |
| Available Stock | 2313 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30189355 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 1305 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 73930568964 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 142 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5051717136532 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531608729 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 61 |
| Available Stock | 1160 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809576261752 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 359 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805120900 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 592 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6294015163513 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 2491 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































