Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | G84-5400LUMGB-2 |
|---|---|
| Available Stock | 23 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SDSSDE61-1T00-G25 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM Desk Mount Quad Monitor Arm, Ergonomic VESA 4 Monitor Mount 2×2 up to 27″, Articulating
| MPN | ARMQUAD |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AP9335TH |
|---|---|
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-C-MOD1N-01 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3PTY-PCLIP-945082 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | U-POE+ |
|---|---|
| Available Stock | 283 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KCP432SS8/8 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE311A |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 24B5997 |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | TN247BKTWIN |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NT01SA500-1T0-S3X |
|---|---|
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | W2122A |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ICUSB422 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | C230V_DNIUK |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AG326UD |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4X20M26260 |
|---|---|
| Available Stock | 41 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX8071513900 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T44QD40 |
|---|---|
| Available Stock | 39 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C7977A |
|---|---|
| Available Stock | 141 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 30158078 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 1118 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090970503 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 89 |
| Available Stock | 156 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5020480540020 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 432 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6294015131024 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 9 |
| Available Stock | 3365 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420337754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 7538 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 35000141088 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 88 |
| Available Stock | 276 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060571720542 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 52 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012583207917 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 94 |
| Available Stock | 198 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531579463 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 84 |
| Available Stock | 363 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227128545 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 1875 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875492799 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 811 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8008277760544 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 1420 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 719346191814 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 175 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8005610627090 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 94 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4021609061410 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 3750 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131934998 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 359 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524136987 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607349610258 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 106 |
| Available Stock | 561 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420335545 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 637 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638501484 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 321 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































