Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 5099206099784 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 86 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | SG2008P |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C11CJ88401 |
|---|---|
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TED416G3200C22-S01 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T636500 |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 90YH03W0-BHUA00 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Dell-U3225QE |
|---|---|
| Available Stock | 44 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF461X |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BW024 |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 52D0ZA0 |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C7976A |
|---|---|
| Available Stock | 220 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | EP2-20110 |
|---|---|
| Available Stock | 176 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NTBSD5P56SP-16 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JW023A |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Kingston DTMC3G2/64GB 128GB DataTraveler Micro USB Flash Drive, USB 3.2, Metal Casing, Up to 200MB/s
| MPN | DTMC3G2/128GB |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
ZEBRA TECHNOLOGIES Docking Cradle for Mobile Printer – Charging Capability – Synchronizing Capabilit
| MPN | P1050667-020 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 920-002552 |
|---|---|
| Available Stock | 152 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DS4608-SR7U2100SGW |
|---|---|
| Available Stock | 34 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 90YV0M80-M0NA00 |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B5L36A |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3600531605674 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 606 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6085010044712 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 13913 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531662219 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 47 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610665597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 438 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400009926 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 329 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5050456522729 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 1704 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5057271244089 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 134 |
| Available Stock | 8070 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225129860 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 2525 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 798813676474 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6001051000364 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 5712 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531662226 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 114 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220954080 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 80 |
| Available Stock | 91 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531417758 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 117 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637123727 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 455 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8700216421980 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 219 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531411176 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 265 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616305422354 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 97 |
| Available Stock | 347 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400001982 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 106 |
| Available Stock | 720 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
WELLA Koleston Perfect Me+ Pure Naturals Permanent Hair Colour Cream, No. 7/0 Medium Blonde, 0.66 kg
| EAN | 8005610626758 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 799 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638501484 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 321 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































