Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CB542A |
|---|---|
| Available Stock | 48 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | HB30C4ABW |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90-GA5AZZ-00UANF |
|---|---|
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 84C2HME |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
STARTECH.COM Cisco GLC-FE-100FX Compatible SFP Module, 100BASE-FX, 100Mbps Multimode Fiber MMF Optic
| MPN | SFPF1302C |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CT1000T705SSD3 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 78C2XYE |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-100000589WOF |
|---|---|
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | X7Q43AA#ABB |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R04187 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LS1008G |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 32200003400 |
|---|---|
| Available Stock | 147 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USB32000SPT |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX750MI |
|---|---|
| Available Stock | 65 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | VA249HG |
|---|---|
| Available Stock | 88 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-C-POR1A-02 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MG1501-10231-0200 |
|---|---|
| Available Stock | 41 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CF280A |
|---|---|
| Available Stock | 47 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3ED77A |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 88001-04 |
|---|---|
| Available Stock | 161 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3574661499666 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 2513 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227902169 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 99 |
| Available Stock | 146 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908432138 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 125 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060420337754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 7538 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 10181040504 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 93 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607344677737 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 64 |
| Available Stock | 1552 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8432225137131 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 4821 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607344677751 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 504 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614225851469 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 1882 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3086126674704 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 373 |
| Available Stock | 6220 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524150587 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 105 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 85805558420 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 151 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637154912 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 254 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309979632152 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 108 |
| Available Stock | 109 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5051717136532 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531369392 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 205 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 713228330636 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 990 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908431605 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 61 |
| Available Stock | 168 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 661157100861 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 126 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661563336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 714 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































