Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B850I Lightning WiFi |
|---|---|
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST121SHD50 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 22B2H/EU |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MD8GSD43200-SI |
|---|---|
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WD161KFGX |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | INS-3AF-I-G |
|---|---|
| Available Stock | 92 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MP03D0-BMUA10 |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MW2R3ZM/A |
|---|---|
| Available Stock | 103 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST121HD20L |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BR650MI |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 26599-899-989 |
|---|---|
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 26-71504K |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CN626AE |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | TRIFROST360-WHT |
|---|---|
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DS-VW795-QR |
|---|---|
| Available Stock | 42 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | EAP723 |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 800272-075 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | U6+ |
|---|---|
| Available Stock | 184 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9448A |
|---|---|
| Available Stock | 32 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B6Y08A |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3600531608729 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 61 |
| Available Stock | 1160 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3350900000394 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 1035 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7898586822290 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 3333 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523527878 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 121 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616304825163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 311 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301246428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 130 |
| Available Stock | 1749 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3616304825064 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400015279 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 300 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661499666 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 71 |
| Available Stock | 2513 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531465247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 744 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531369392 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 205 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100013669 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 1944 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 50889860 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 5486 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227902237 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337872412998 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 13014 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809576261172 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 1056 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805425234 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 3866 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637173463 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 663 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021265245109 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 142 |
| Available Stock | 802 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600522862437 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 113 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |











































![[SKIN1004] Madagascar Centella Tone Brightening Capsule Ampoule 100ml](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/08/31-8MH19VoL.jpg)























