Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1T02TVCNL0 |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 02300BK06045 |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | ARMSLIMDUO |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CC-9011255-WW |
|---|---|
| Available Stock | 41 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AR8442 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USW-EnterpriseXG-24 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 200100 |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R04420 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 03200GS06407 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USW-FLEX-XG |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 3ED71A |
|---|---|
| Available Stock | 41 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 3017C002 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LS32BG650EUXXU |
|---|---|
| Available Stock | 60 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 6699-839-409 |
|---|---|
| Available Stock | 214 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q27G3XMN/BK |
|---|---|
| Available Stock | 37 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 220516-100 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 90MB1ER0-M1EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 86 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | F9J98A |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST121HD20L |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C9380A |
|---|---|
| Available Stock | 28 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 309970210663 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 147 |
| Available Stock | 1194 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636974368 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 1161 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610627625 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 68 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616303407087 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 996 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616305400956 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 204 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875597272 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 2642 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666064789 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 163 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 22796971906 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 76 |
| Available Stock | 315 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8008277760568 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 3382 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513015434 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 1933 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010934003669 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 773 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3349668508587 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 6 |
| Available Stock | 767 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302748822 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 17801 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8003670655879 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 552 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 850001265515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 1536 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5050456080809 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 245 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 802535100480 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 5142 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531230906 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 61 |
| Available Stock | 1505 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8005610617343 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 49 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 77312410728 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 15318 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































