Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CM310-BK |
|---|---|
| Available Stock | 54 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 83A1008FUK |
|---|---|
| Available Stock | 125 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM Horizontal Lacing Bar w/ 4 inch Offset at 75 Degrees- Server Rack Cable Management- 19″
| MPN | CMLB104 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T694100 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NTSWD4P32DP-32K |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | NE65050019P1-GB2070D |
|---|---|
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MD8GSD43200-SI |
|---|---|
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R04313 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF214A |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LH50QETELGCXEN |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WDS100T3G0A |
|---|---|
| Available Stock | 29 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T09J34010 |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 106R02231 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NT01NV2000-512-E4X |
|---|---|
| Available Stock | 112 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
APC Easy Basic Rack PDU EPDU1116B – Power distribution unit (rack-mountable) – AC 200/208/230 V – 36
| MPN | EPDU1116B |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 6271B002 |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 0B47483 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST1030USBM |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AMR2C32V |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 831345008129 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 106 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157101585 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 630 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301237037 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 152 |
| Available Stock | 244 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805425302 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 6274 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637135690 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 60 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636974368 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 25 |
| Available Stock | 1161 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 83078003067 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 145 |
| Available Stock | 390 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3614226985880 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 503 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636919987 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 77345129239 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 42 |
| Available Stock | 83 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610627113 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 73 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098014 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 306 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614220954011 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 355 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5026445000325 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 66 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 738678250013 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 2944 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610652115 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 351 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150068492456 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 108 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513019074 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 40 |
| Available Stock | 480 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661527086 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 104 |
| Available Stock | 458 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7317400002378 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 183 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |


































































