Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 910-005633 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 14208-07 |
|---|---|
| Available Stock | 169 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 689076274166 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 26 |
| Available Stock | 100 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 200003 |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF411X |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 12U 19″ Wall Mount Network Cabinet, 20″ Deep 4 Post Hinged Locking IT Computer Equipmen
| MPN | RK1224WALHM |
|---|---|
| Available Stock | 45 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 3ED68A |
|---|---|
| Available Stock | 46 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 006R03697 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| EAN | 13895006699 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 492 |
| Available Stock | 500 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| MPN | XG27WCS |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| Minimum Order Quantity | n/a |
| MPN | AP9870 |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 83A100PNUK |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | FD-C-MES3A-07 |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NE7506TU19P1-GB2062M |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 26699-989-989 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | UVC-G4-INS |
|---|---|
| Available Stock | 19 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | CE020A |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ARMQUADPS |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE271A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | T2452MSC-B1 |
|---|---|
| Available Stock | 18 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3600531453497 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 63 |
| Available Stock | 122 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974700177 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 747 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5021044013332 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 90 |
| Available Stock | 3856 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
L’Oreal Paris Infallible 24H More Than Concealer, Full-coverage, Longwear and Matte Finish, 323 Fawn
| EAN | 30173583 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 79 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5030805010671 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30121188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 215 |
| Available Stock | 1019 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6290360598338 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 4726 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3401546259902 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301237037 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 152 |
| Available Stock | 244 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4011700740055 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 2844 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 20714157760 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 776 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100013812 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 509 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531513382 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 85 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6290171070580 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 546 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8809576261110 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 1667 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4045787999570 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 47 |
| Available Stock | 394 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131086871 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Available Stock | 2205 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636857883 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 227 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3574661563350 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 331 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4022167700858 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































