Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | XUB2797HSN-B2 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | QSFP-40G-SR4-AR-AO |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | S0721430 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SKC600/512G |
|---|---|
| Available Stock | 67 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | K52785WW |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 24189-889-799 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ACFRE00189A |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BW020 |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 28599-999-999 |
|---|---|
| Available Stock | 83 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T34664010 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | USW-24 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 800262-127 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T850700 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF331A |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE341A |
|---|---|
| Available Stock | 31 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CSH2 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 75B20M0 |
|---|---|
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 100-100001591BOX |
|---|---|
| Available Stock | 75 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 0550C001 |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | BW023 |
|---|---|
| Available Stock | 45 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 5020480530014 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 744 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523614516 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 280 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636975938 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 2402 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531662226 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 114 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523640195 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 104 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 661157101301 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 82 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417561980 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 69 |
| Available Stock | 126 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 50889860 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 5486 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531465247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 744 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 50884476 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 9984 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7908615060897 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 265 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616303262440 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 72 |
| Available Stock | 1999 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302078684 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 34 |
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 738678002735 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 37 |
| Available Stock | 492 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5000347096938 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 92 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636397945 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 136 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614227962804 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 50 |
| Available Stock | 74 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5020480540020 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 432 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5038581054728 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610626635 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 604 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































