Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST7300USBME |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
ZEBRA TECHNOLOGIES DS3678-HD Handheld Barcode Scanner – Wireless Connectivity – Industrial Green – 1
| MPN | DS3678-HD2F003VZWW |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | YD3200C5FHBOX |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USW-Lite-16-POE |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | VB-STND-001-2C |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 9D9L6UT#ABU |
|---|---|
| Available Stock | 1542 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | HB31C3ASDMB |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GLC-TE-AO |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 196068347581 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 106R03758 |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 27E1N1100A/00 |
|---|---|
| Available Stock | 1114 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 4 Port DisplayPort KVM Switch, 4K 60Hz, Single Display, Dual Port UHD DP 1.2 USB KVM Sw
| MPN | SV431DPUA2 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 880344-025 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 24B5995 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PEXUSB3S3GE |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SU025A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NE7506TU19P1-GB2062M |
|---|---|
| Available Stock | 38 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TN321C |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF411A |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CBA-U42-S07PAR |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 77312410735 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 57 |
| Available Stock | 5598 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 721864925055 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 189 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8809532221691 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 806 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301711834 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 194 |
| Available Stock | 1163 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600522862406 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 392 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908426618 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 436 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4005900822536 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 61 |
| Available Stock | 5511 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 73930568964 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 59 |
| Available Stock | 142 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974677028 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 75 |
| Available Stock | 852 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5012251009003 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 165 |
| Available Stock | 1764 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637124823 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 7702018401383 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 134 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8711700921565 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 265 |
| Available Stock | 7668 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513015700 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 62 |
| Available Stock | 796 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523971954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 87 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 9337213007184 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614225257841 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 61 |
| Available Stock | 2655 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614229077780 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 137 |
| Available Stock | 151 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637215125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Available Stock | 230 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035754 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 48 |
| Available Stock | 584 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638530248 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 58 |
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 3 to 5 days |











































![L'Oreal Paris Pure Retinol Serum, Revitalift Laser Deep Anti-Wrinkle Retinol Night Serum For Face [Revitalift Laser Retinol Serum 30ml + x3 Hydra Genius Moisturiser Sachets 3ml]](https://fairfields.shop/wp-content/uploads/2025/08/41wUqqRONcL.jpg)























