Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T34764010 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | J9735A |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T596A00 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | VSG1080-K |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T692100 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 2-Port Multi Monitor Adapter, USB-C to 2x HDMI Video Splitter, USB Type-C DP Alt Mode t
| MPN | MSTCDP122HD |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B550 PHANTOM GAMING 4 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 25089-899-899 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 006R04196 |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | ST1000VX013 |
|---|---|
| Available Stock | 61 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MP03D0-BMUA10 |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4X31R64438 |
|---|---|
| Available Stock | 1457 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | Q5949X |
|---|---|
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | TRIFROST360-WHT |
|---|---|
| Available Stock | 62 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | D8J09A |
|---|---|
| Available Stock | 14 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 800272-075 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BL073 |
|---|---|
| Available Stock | 30 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 008R12941 |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| EAN | 195161936289 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | L0H25A |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3574661321554 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 52 |
| Available Stock | 1818 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5060128982744 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 327 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616302476398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 165 |
| Available Stock | 269 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5410091740399 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 76 |
| Available Stock | 4092 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30149397 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 99 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 884486456311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 1786 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523951543 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 35 |
| Available Stock | 93 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523309825 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 129 |
| Available Stock | 1380 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805105136 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 270 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540772409 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 424 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610628455 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 472 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805071387 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 5992 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523796854 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 61 |
| Available Stock | 137 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8008277760568 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 3382 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805390600 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 4013 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337871330286 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 6435 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637135638 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 79 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805545932 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 32 |
| Available Stock | 666 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 22796974228 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 66 |
| Available Stock | 223 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8428076006658 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 153 |
| Available Stock | 1569 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8006540510247 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 4532 |
| Delivery time | 5 to 7 days |

































































