Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | A620M H |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | UK-Ultra |
|---|---|
| Available Stock | 136 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CDP2HDMM3MH |
|---|---|
| Available Stock | 15 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF353A |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90DA0023-B09000 |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Netac NTBSD4P32SP-16 16GB DIMM System Memory, DDR4, 3200MHz, 1 x 16GB, 288 Pin, 1.35v, CL16-20-20-40
| MPN | NTBSD4P32SP-16 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF244A |
|---|---|
| Available Stock | 47 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | KF560C30BBEAK2-64 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | MIC-06 WH |
|---|---|
| Available Stock | 78 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1246C002 |
|---|---|
| Available Stock | 33 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | NTBSD4P26SP-08 |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | USBC-6950M |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CF362A |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SU421A |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 26599-989-989 |
|---|---|
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | B650 EAGLE |
|---|---|
| Available Stock | 40 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | G80-11900LUMGB-2 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 1244C002 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 8X222AA |
|---|---|
| Available Stock | 160 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C32G2ZE/BK |
|---|---|
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 818625023836 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 6 |
| Available Stock | 16 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5054805021352 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 834 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636397884 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 24 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 10181040504 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 56 |
| Available Stock | 93 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875492799 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 811 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 615908426618 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 436 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30160255 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 27 |
| Available Stock | 295 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614222595526 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974667043 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 63 |
| Available Stock | 1565 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309970210694 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 147 |
| Available Stock | 1749 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474636975945 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 23 |
| Available Stock | 726 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 818625020620 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 8 |
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301237105 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 164 |
| Available Stock | 438 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3616301246442 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 130 |
| Available Stock | 235 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8005610626352 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 45 |
| Available Stock | 302 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 736658594461 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 346 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 10181032707 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 1165 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809576260663 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 615 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090970503 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 89 |
| Available Stock | 156 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531411497 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 83 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 8001841078496 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 360 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638098311 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 337 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096515 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 60 |
| Available Stock | 395 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































