Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CE323A |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SFP10GPC2M |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | GV-N5050GAMING OC-8GD |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KF556C36BBEK2-32 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 008R12964 |
|---|---|
| Available Stock | 9 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | LS24D360GAUXXU |
|---|---|
| Available Stock | 10 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DELL-U2724DE |
|---|---|
| Available Stock | 25 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 910-007015 |
|---|---|
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | SLEG-860-500GCS |
|---|---|
| Available Stock | 50 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | WM34N |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 3-Port Multi Monitor Adapter, DisplayPort 1.2 MST Hub, Dual 4K 30Hz & 1x 1080p, Video S
| MPN | MSTDP123DP |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | STJL2000400 |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 910-004791 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DGS-1100-16V2 |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | C13T18164012 |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1CJ0-M1EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 173 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CBA-U30-S15ZBR |
|---|---|
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | B3P20A |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | 26699-999-889 |
|---|---|
| Available Stock | 104 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | JZ356A |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3337875886055 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 19 |
| Available Stock | 375 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3337875798181 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 224 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474630282889 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 31 |
| Available Stock | 835 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614226326195 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 1200 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531605681 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 759 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3614222758778 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 126 |
| Available Stock | 2313 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 798813676474 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600524070113 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 41 |
| Available Stock | 103 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3337875598767 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 1316 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 10181032707 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 1165 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 885892582816 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 3072 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 719346094665 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 1239 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30189096 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 296 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 5060302080006 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 21 |
| Available Stock | 170 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5020480530014 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 105 |
| Available Stock | 744 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010934003454 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 432 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600523957460 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 65 |
| Available Stock | 417 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 20714324643 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 14 |
| Available Stock | 794 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3616301254553 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 70 |
| Available Stock | 253 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 6290171070580 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 16 |
| Available Stock | 546 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 744695123292 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 38 |
| Available Stock | 3869 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 4150033955597 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 36 |
| Available Stock | 1217 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001841063188 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 17 |
| Available Stock | 406 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4001638096522 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 332 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035815 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 54 |
| Available Stock | 115 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090728951 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 101 |
| Available Stock | 948 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844954 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 12 |
| Available Stock | 883 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































