Farifields.shop - Your one-stop wholesale partner!
🛍️ 1,000’s of products, 100’s of categories all at discounted wholesale rates.
🔎 Don’t see it on our site? We’ll find it and beat your cost.
📉 If it exists, we’ll source it — for less.
📦 Any product. Any quantity.
✅ One place — best wholesale price.
Tired of Searching? Just Tell Us What You Need.
We'll Source, Pack, and Ship It.
✨ Request Confirmed! We're on it.
We'll source, pack, and ship your product as fast as if it were in stock. Expect an update soon!
⚠️ Error sending request
Please try again or contact us directly.
Daily Tech Deals
The Byte-sized Daily Deal
Get your daily dose of savings! We feature one phenomenal offer each day on must-have IT physical products—from powerful SSDs and memory kits to full networking setups and server racks. Subscribe to our deal alerts and never miss a byte-sized price on big tech.
Deals of the Day
Samsung 1TB 990 EVO PLUS M.2 NVMe Gen4/5 SSD, M.2 2280, PCIe 4.0/5.0 x2, V-NAND, R/W 7150/6300 MB/s, 850K/1350K IOPS
| MPN | MZ-V9S1T0BW |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
TP-LINK (TL-PA7017P KIT) AV1000 GB Powerline Adapter Kit, 1-Port, AC Pass Through
| MPN | TL-PA7017P KIT |
|---|---|
| Available Stock | 43 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 29 Multipack – 4-pack – black, yellow, cyan, magenta – original – ink cartridge
| MPN | C13T29864012 |
|---|---|
| Available Stock | 6 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 405XL Ink Cartridge Black C13T05H14010
| MPN | C13T05H14010 |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON DURABrite Ultra 405XL Original Ink Cartridge – Multi-pack – Black, Cyan, Magenta, Yellow
| MPN | C13T05H64010 |
|---|---|
| Available Stock | 27 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 102 ECOTANK 4-COLOUR MULTIPACK
| MPN | C13T03R640 |
|---|---|
| Available Stock | 11 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
EPSON 104 4 COLOUR INK Pack
| MPN | C13T00P640 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
HP LASERJET M110W 16/32MB USB
| MPN | 7MD66F#B19 |
|---|---|
| Available Stock | 26 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MB600-WGNN-S00 |
|---|---|
| Available Stock | 17 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | BX8071512600KF |
|---|---|
| Available Stock | 8 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| MPN | 24E1N1100A/00 |
|---|---|
| Available Stock | 322 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | HDBOOST4K |
|---|---|
| Available Stock | 7 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | DEM-431XT |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 4993-823-309 |
|---|---|
| Available Stock | 66 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MB1I70-M0EAY0 |
|---|---|
| Available Stock | 13 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
STARTECH.COM 24U Server Rack Cabinet, 4-Post Adjustable Depth (2″ to 30″) Network Equipment Rack Enc
| MPN | RK2433BKM |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | 90MP037A-BKEA01 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | KF564C32RSK2-32 |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | SG2452LP |
|---|---|
| Available Stock | 4 |
| Delivery time | 1 to 2 days |
| MPN | Q9H62A |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | CT2000T500SSD5 |
|---|---|
| Available Stock | 20 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SKC3000D/4096G |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | J3M69A |
|---|---|
| Available Stock | 22 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | PBE240GS25SSDR |
|---|---|
| Available Stock | 801 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MS106LP |
|---|---|
| Available Stock | 5 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | SC750-1000G-CCBK |
|---|---|
| Available Stock | 12 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | MA30E |
|---|---|
| Available Stock | 71 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
| MPN | AGAMMIXS70B-512G-CS |
|---|---|
| Available Stock | 21 |
| Delivery time | 2 to 3 days |
Bulk Buy Deals
| EAN | 3600522862482 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 46 |
| Available Stock | 176 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 85805151133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 18 |
| Available Stock | 291 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198398 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 116 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 27131763512 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 793 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637229122 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 61 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5015337009744 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 156 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 30166189 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 979 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 817513015434 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 81 |
| Available Stock | 1933 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5037127022870 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 91 |
| Available Stock | 663 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5026445000325 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 66 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5050456522743 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 15 |
| Available Stock | 2123 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3607345064529 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 181 |
| Available Stock | 1299 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 192333066928 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 370 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5012874025862 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 176 |
| Available Stock | 1008 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 309974677028 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 75 |
| Available Stock | 852 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 800897233976 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 55 |
| Available Stock | 424 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724539804 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 94 |
| Available Stock | 912 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637154967 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 11 |
| Available Stock | 121 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 86100018046 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 67 |
| Available Stock | 2955 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3600531384173 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 51 |
| Available Stock | 152 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
Beauty and Personal Care
| EAN | 3504105036133 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 44 |
| Available Stock | 236 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3474637198336 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 13 |
| Available Stock | 35 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5010724513934 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 201 |
| Available Stock | 6000 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666844978 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 33 |
| Available Stock | 1324 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105032937 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 174 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 696257263291 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 73 |
| Available Stock | 108 |
| Delivery time | 5 to 7 workings |
| EAN | 4064666585260 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 22 |
| Available Stock | 711 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5600069163125 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 95 |
| Available Stock | 178 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 5391520942686 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 144 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 3504105028244 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 79 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3504105035471 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 29 |
| Available Stock | 264 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 8809723786428 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 24 |
| Available Stock | 36 |
| Delivery time | 5 to 7 days |
| EAN | 18787242551 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 28 |
| Available Stock | 210 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4064666036144 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 20 |
| Available Stock | 314 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 5011417569610 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 107 |
| Available Stock | 1128 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 3331300097498 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 85 |
| Available Stock | 962 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8001090507747 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 78 |
| Available Stock | 90 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8901139902178 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 53 |
| Available Stock | 82 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 8058774300163 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 49 |
| Available Stock | 57 |
| Delivery time | 3 to 5 days |
| EAN | 4015400835936 |
|---|---|
| Minimum Order Quantity | 43 |
| Available Stock | 120 |
| Delivery time | 3 to 5 days |



































































